GIMNASTYKA DLA PAŃ W CIĄŻY

Bezpłatna szkoła rodzenia Soma Medica w Suchym Lesie zaprasza na zajęcia ogólnousprawniające dla kobiet w ciąży. Dobrane dla Ciebie ćwiczenia przygotują Cię do porodu poprzez odpowiednio zaprogramowany plan treningowy oparty na budowaniu samoświadomości ciała oraz zachodzących w nim przemian. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana fizjoterapeutka, która doskonale zna potrzeby przyszłych mam.

Zajęcia nastawione są na poprawę stabilizacji głębokiej, prewencję bólu narządów ruchu, naukę kontroli oddechu, przygotowywanie miednicy i wyścielających ją mięśni, ogólne wzmocnienie, poprawę wydolności i naukę pozycji wertykalnych.

Do uczestnictwa w zajęciach będziesz potrzebowała jedynie wygodnego stroju i dużego ręcznika. Takie rzeczy jak maty, piłki, woda czy inne potrzebne akcesoria będą do Twojej dyspozycji w naszej placówce w Suchym Lesie. Nie musisz obawiać się o jakikolwiek ból czy dyskomfort, zajęcia prowadzone są bezpiecznie, z odpowiednio dobraną intensywnością tak, abyś mogła w pełni skupić się na jakości wykonywanych ćwiczeń.

NFZ refunduje:

– 1 zajęcia tygodniowo od 21 tygodnia ciąży

– 2 zajęcia tygodniowo od 32 tygodnia ciąży