O NAS

Centrum Fizjoterapii i Osteopatii, Terapii Dziecięcej i Opieki Okołoporodowej

Soma Medica to profesjonalnie przygotowana placówka lecznicza i edukacyjna w podpoznańskiej gminie Suchy Las. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w sprzęcie medycznym, wykwalkifikowanemu personelowi oraz przyjaznej atmosferze możemy zagwarantować naszym pacjentom i kursantom całkowitą satysfakcję. Obejrzyj nasze centrum fizjoterapii i szkołę rodzenia, poznaj naszą kadrę lub skontaktuj się z nami:

Centrum rehabilitacji i fizjoterapii

Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Soma Medica oferuje szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji i dysponuje sprzętem najwyższej klasy.

Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia Soma Medica w Suchym Lesie powstała z myślą o rodzicach, którzy pragną w rzetelny i pełen zaangażowania sposób przygotować się na przyjęcie dziecka i zatroszczyć się o nie po porodzie.

Zespół Soma Medica

Nasza kadra posiada odpowiednie wykształcenie uniwersyteckie, ukończone kursy specjalistyczne oraz pracę w renomowanych placówkach i szpitalach.

Poznaj opinie osób korzystających z usług Soma Medica:

"Soma Medica to dobrze przygotowane, przytulne i profesjonalne miejsce. Przebyłam ogrom ciekawych zajęć teoretycznych i wspaniałą gimnastykę z panią Pauliną. Po kilku spotkaniach nabyłam widzę, dzięki której mam świadomość, że zdrowie moje i mojego dziecka jest bezpieczne."

- Natalia, 25lat

"Bardzo polecam terapię w Soma Medica, na pierwszej wizycie dokładnie określono problem i zaproponowano sposoby terapii. Po zaledwie kilku spotkaniach ból kręgosłupa i biodra minął, a dodatkowo dostałam ćwiczenia, które mogę profilaktycznie wykonywać w domu aby ból nie powrócił."

- Maja, 56lat

"Z usług szkoły rodzenia Soma Medica korzystam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Cierpię na dyskopatię i związane z nią dość uciążliwe bóle kręgosłupa. Już po kilku pierwszych zabiegach poczułam ulgę i znaczną poprawę samopoczucia. Na pewno zostanę stalą bywalczynią gabinetu Soma Medica. Gorąco wszystkim polecam!"

- Anna, 33 lata