PIERWSZA WIZYTA

WYWIAD

Jest to pierwszy, a zarazem najważniejszy element pozwalający na jak najlepsze zapoznanie się z Twoimi dolegliwościami. Każda podana przez Ciebie informacja będzie cenna dla terapeuty prowadzącego i pomoże w ustaleniu diagnozy. Pamiętaj, aby przygotować odpowiednie materiały potrzebne do rozpoczęcia terapii – więcej informacji znajdziesz na stronie FAQ.

BADANIE I DIAGNOSTYKA

Dopełnieniem procesu diagnozy jest wykonanie badania przedmiotowego, opierającego się na szeregu specjalistycznych testów funkcjonalnych oraz ocenie poglądowej Twojej postawy. Zespół doświadczonych specjalistów Soma Medica gwarantuje postawienie rzetelnej diagnozy i dobranie odpowiednich dla Ciebie metod terapii.

TERAPIA

Gdy przyczyna Twoich dolegliwości zostanie ustalona, zastosujemy odpowiednie dla Ciebie metody terapeutyczne. Wykwalifikowany personel Soma Medica stosuje techniki specjalne, które mobilizują samoregenerację ciała oraz minimalizują jego dysfunkcje. W celu uzyskania najlepszych efektów leczenia oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu fizykoterapii. Proces terapeutyczny zawiera czytelny instruktaż autoterapii i postępowania w domu.