SZKOŁA RODZENIA

Szkoła rodzenia koło Poznania

W trosce o rodziców i ich pociechy

Każdy dorosły wie, że rodzicielstwo nie jest łatwym zadaniem. Niesie za sobą wiele radości i dumy lecz potrafi być niezwykle wymagające.

Szkoła rodzenia Soma Medica wraz z profesjonalnymi gabinetami fizjoterapii prowadzi edukację i terapie dla przyszłych i obecnych rodziców oraz ich dzieci. W tym wyjątkowym miejscu w Suchym Lesie skorzystasz z porad doświadczonych położnych, terapeutów oraz psychologa.

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA

Opieka podczas ciąży, refundowana przez NFZ

Centrum Opieki Okołoporodowej i Wczesnodziecięcej Soma Medica w Suchym Lesie tworzone jest przez doświadczony zespół specjalistów i powstało z myślą o rodzicach, którzy przygotowują się na przyjęcie dziecka.

Bezpłatna szkoła rodzenia Soma Medica działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, tak więc nie ponosisz żadnych opłat za korzystanie z edukacji przedporodowej od 21 tygodnia ciąży, wizyty patronażowe po urodzeniu dziecka oraz spotkania z położną. Sprawdźcie jak możemy przygotować Was do porodu:

DARMOWA KONSULTACJA

Zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do Soma Medica. Przedstawimy szczegółowo wszystkie oferowane usługi, podpowiemy jak odpowiedzialnie czuwać nad zdrowiem dziecka. Na miejscu porozmawiasz z położną środowiskową, terapeutką dziecięcą, psychologiem a także poznasz możliwości udoskonalenia swojego rodzicielstwa.

UMÓW WIZYTĘ

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA

PATRONAŻE DOMOWE

GIMNASTYKA DLA PAŃ W CIĄŻY

SZKOŁA RODZENIA – OFERTA DODATKOWA

Odpowiedzialne rodzicielstwo w Soma Medica

Nasza szkoła rodzenia oferuje szereg dodatkowych warsztatów i kursów dla przyszłych i obecnych rodziców. Świadome rodzicielstwo przede wszystkim zwiększa szansę na prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych latach życia ale również znacznie ułatwia opiekę nad dzieckiem. Dzięki wiedzy zdobytej w Soma Medica rodzicielstwo jest w większej części przyjemnością aniżeli obowiązkiem. Sprawdź jak możemy pomóc pogłębić Twoją wiedzę w zakresie świadomego rodzicielstwa:

WEEKENDOWA / INDYWIDUALNA SZKOŁA RODZENIA

WARSZTATY I KURSY

CHUSTONOSZENIE

MASAŻ SHANTALA

ZAJĘCIA SENSORYCZNO - ROZWOJOWE

RELAKSACJA I ARTETERAPIA PRENATALNA

TRENING MIĘŚNI KEGLA

MASAŻ PRENATALNY

ZDROWY KRĘGOSŁUP

KINESIOLOGY TAPING

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

OFERTA BEZPŁATNA