Weronika Żuk

Licencjat Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie studentka studiów II stopnia (magisterskie uzupełniające).

Zainteresowania terapeutyczne: Terapia manualna tkanek miękkich, masaż głęboki, fizjoterapia w przebiegu bruksizmu, zajęcia grupowe.
SOMA MEDICA


SOMA MEDICAKursy i szkolenia:


- Stawy skroniowo-żuchwowe - diagnostyka i terapia - 2019
- Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej. Kolano, staw skokowy - 2019
- Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną - 2018
- III i IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Wielkopolski Dzień Fizjoterapii - 2017, 2018
- Kinezjotaping KT1/KT2 - 2016
- Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy - 2014
Weronika Żuk

SOMA MEDICAO mnie:

Zainteresowanie fizjoterapią pojawiło się u mnie w trakcie czynnego udziału w grupie ratownictwa medycznego, kiedy samo zaopatrywanie kontuzji okazywało się niewystarczające do pełnego powrotu do zdrowia. W trakcie studiów bardzo polubiłam pracę na tkankach miękkich i wyznałam zasadę, że odpowiednio dobrany dotyk i praca z ciałem pozwala usprawnić funkcjonowanie organizmu. Początkowo zgłębiłam wiedzę na temat masażu, a obecnie poszerzam ją o inne formy fizjoterapii uczęszczając na konferencje i kursy. Dodatkowo brałam udział jako wolontariusz w sekcji masażu i fizjoterapii podczas 11. Poznań Półmaratonu. Pogodny charakter oraz empatia umożliwiają mi łatwe nawiązywanie relacji oraz zrozumienie potrzeb pacjentów. W SOMA MEDICA wykonuję zabiegi fizykalne, masaże, terapię manualną oraz prowadzę zajęcia grupowe Zdrowy Kręgosłup.

W wolnym czasie chętnie uprawiam pływanie oraz zajęcia grupowe fitness, ponieważ wierzę, że wysiłek fizyczny pozwala na zachowanie sprawności. Prywatnie realizuję się również kulinarnie, a moje zainteresowania obejmują gry i układanki logiczne oraz ochronę zwierząt.

Weronika Żuk

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów