Alicja Kaniasta

Magister Fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zainteresowania terapeutyczne: Fizjoterapia uroginekologiczna, trening mięśni dna miednicy, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, praca z blizną, masaż tkanek głębokich
SOMA MEDICA

SOMA MEDICAKursy i szkolenia:


- Aktualnie w trakcie 6-modułowego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne: Fizjoterapia w Nietrzymaniu Moczu i Stolca oraz w Obniżeniu Narządów Miednicy Mniejszej (dr Anna Rojek, Iwona Mazur-Ważny, prof. Paweł Szymanowski)
- Rozstęp Mięśnia Prostego Brzucha - terapia kompleksowa (dr Daniela Milka D.O., dr Małgorzata Jachacz-Łopata)
- Blizna – terapia kompleksowa (dr Daniela Milka D.O., dr Małgorzata Jachacz-Łopata)
- Kompleksowa Terapia Blizn (Rafał Uryzaj)
- Aktywność fizyczna kobiet w ciąży (Joanna Kmieć-Nowakowska)
- Aktywność fizyczna kobiet po porodzie (Joanna Kmieć-Nowakowska)
- Fizjoterapia Uroginekologiczna Kobiet w Ciąży (Magdalena Rusiecka-Serwatka)
- Masaż Tkanek Głębokich (Rafał Uryzaj)
- Kinesiotaping KT1+ KT2 (Jacek Sasinowski)

SOMA MEDICAO mnie:

Od wielu lat pasjonuję się anatomią, biologią, zagadnieniami związanymi z ludzkim ciałem i ruchem. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę i rozwijać dotychczasowe umiejętności, ponieważ uważam to za klucz do wyeliminowania problemów pacjentów. W mojej pracy najbardziej podoba mi się bliski kontakt z ludźmi oraz możliwość pomagania im. Empatyczne podejście, sumienność i cierpliwość bardzo ułatwiają mi wykonywanie zawodu fizjoterapeuty. Moim głównym zainteresowaniem jest holistyczna opieka nad kobietami. Uważam, że każda kobieta zasługuje na to, żeby czuć się dobrze w swoim ciele oraz cieszyć się zdrowiem na każdym etapie życia.

Prywatnie zajmuję się kuglarstwem i tańczę z ogniem. Ponadto interesuję się też ochroną przyrody i zwierząt. W wolnym czasie lubię oglądać zawody żużlowe.

Alicja Kaniasta

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów