Cezary Fritzkowski Fizjoterapia neurologiczna i ortopedyczna

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Rezerwacja telefoniczna
Cezary Fritzkowski

Czym się zajmuję?

Co mówią o mnie pacjenci?

Lidia Kalina

ikonki gwiazdek

Nie może być innej oceny jak tylko 5! Wspaniali ludzie, przyjemna atmosfera, świetni specjaliści. Ledwo przyszłam o własnych siłach, a wyszłam bez najmniejszego problemu. Pan Cezary jest wspaniały! Bardzo dziękuję za pomoc, okazaną życzliwość i zrozumienie oraz rozkład jazdy co dalej 🙃 Na pewno tu wrócę 😄

google logo

Kursy i szkolenia

  • Neurodiagnostyka i terapia w bólach głowy – Centrum szkoleniowe Projekt Masaż mgr Patryk Sobotka i dr Maciej Duczyński
  • Terapia nerwowo-mięśniowa dwa moduły – Centrum szkoleniowe Projekt Masaż mgr Patryk Sobotka i dr Maciej Duczyński
  • Fascial Distortion Model – leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi moduł 1 i 3 – prowadzący MSc Stefan Anker PT D.O.
  • Masaż tkanek głębokich – Ł. Czabański i P. Szałański
  • Terapia manualna moduł I kończyny – M. Jurasz i M. Czader
  • Diagnostyka i terapia stawów skroniowo-żuchwowych – MSc Ost DO Hans Fauville
  • Ogólnopolski program doskonalenia umiejętności praktycznych fizjoterapeutów 2017/2018
  • Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu o ICF
Cezary Fritzkowski

Uwielbia rozwiązywać problemy pacjenta

Na fizjoterapię trafiłem przypadkiem, ale szybko stała się pasją mojego życia. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem, a w pracy z pacjentem szczególną satysfakcję daje mi odnalezienie i rozwiązanie przyczyny bólu czy dyskomfortu, z którym dany pacjent się zmaga.

Od początku swojej kariery zawodowej staram się stawiać sobie nowe wyzwania oraz poszerzać moją wiedzę i doświadczenie biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi na dobranie najlepszej, indywidualnej terapii dla moich pacjentów. W mojej pracy stawiam także na dobrą komunikację, ponieważ uważam, że aby zapewnić moim pacjentom odpowiednią pomoc, muszę dobrze wsłuchać się w ich potrzeby.

Na co dzień żyję aktywnie i tą aktywnością staram się zarażać innych. Prywatnie lubię grać w squash’a i pływać a wieczorami obejrzeć z żoną dobry film.

7

Lata działalności

126310

Wykonanych zabiegów

29250

Zadowolonych pacjentów

19

Wykwalifikowanych specjalistów