Cezary Fritzkowski

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Zainteresowania terapeutyczne: terapia manualna, masaż tkanek głębokich, terapia napięciowych bólów głowy i stawów skroniowo-żuchwowych.

Cezary Fritzkowski

SOMA MEDICAO mnie:

Na fizjoterapię trafiłem przypadkiem, ale szybko stała się pasją mojego życia. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem, a w pracy z pacjentem szczególną satysfakcję daje mi odnalezienie i rozwiązanie przyczyny bólu czy dyskomfortu, z którym dany pacjent się zmaga. Od początku swojej kariery zawodowej staram się stawiać sobie nowe wyzwania oraz poszerzać moją wiedzę i doświadczenie biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi na dobranie najlepszej, indywidualnej terapii dla moich pacjentów. W mojej pracy stawiam także na dobrą komunikację, ponieważ uważam, że aby zapewnić moim pacjentom odpowiednią pomoc, muszę dobrze wsłuchać się w ich potrzeby.

Na co dzień żyję aktywnie i tą aktywnością staram się zarażać innych. Prywatnie lubię grać w squash’a i pływać a wieczorami obejrzeć z żoną dobry film.

Cezary Fritzkowski

SOMA MEDICA Kursy i szkolenia:- Neurodiagnostyka i terapia w bólach głowy - Centrum szkoleniowe Projekt Masaż mgr Patryk Sobotka i dr Maciej Duczyński
- Terapia nerwowo-mięśniowa dwa moduły - Centrum szkoleniowe Projekt Masaż mgr Patryk Sobotka i dr Maciej Duczyński
- Fascial Distortion Model - leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi moduł 1 i 3 - prowadzący MSc Stefan Anker PT D.O.
- Masaż tkanek głębokich – Ł. Czabański i P. Szałański
- Terapia manualna moduł I kończyny – M. Jurasz i M. Czader
- Diagnostyka i terapia stawów skroniowo-żuchwowych – MSc Ost DO Hans Fauville
- Ogólnopolski program doskonalenia umiejętności praktycznych fizjoterapeutów 2017/2018
- Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu o ICF

Cezary Fritzkowski

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów