Jonathan Tylka

Magister Fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie student IV roku Warszawskiej Akademii Osteopatii OSTEON.

Zainteresowania terapeutyczne: Osteopatia, terapia manualna sportowa, terapia bólów głowy, leczenie bólów kręgosłupa, terapia wad postawy.
SOMA MEDICA

SOMA MEDICAKursy i szkolenia:


- Warszawska Akademia Osteopatii OSTEON - w trakcie

- Kurs terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej
- diagnostyka różnicowa i leczenie moduł I-V - 2018

- Nowoczesne standardy Rehabilitacji Ortopedycznej (kolano, kręgosłup lędźwiowy, staw skokowy) - 2017

- Badanie i Terapia Tkanek Miękkich Moduł I-II - 2016

- Badanie i Fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniu stawu barkowego - 2015

- Kinesiology Taping Kurs Podstawowy - 2014
- Sport Support 2019 Conference - 2019

- VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej - 2018

- 9th International Poznan Course In Upper Extermity Surgery: Shoulder and Elbow - 2016
Jonathan Tylka

SOMA MEDICAO mnie:

W mojej pracy kieruję się szacunkiem i zrozumieniem. Każdy człowiek to nie tylko ciało ale także umysł i duch, dlatego dla swoich Pacjentów staram się dobierać takie metody terapeutyczne, aby podejście było zawsze jak najbardziej kompleksowe i skuteczne. Mam za sobą kilka lat praktyki w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych w całej Polsce. Od 2016 roku jestem związany zawodowo z grupą kolarzy, którzy dzięki wspólnej ciężkiej pracy z roku na rok osiągają coraz lepsze wyniki. Brałem też udział w misjach humanitarnych w Nepalu, w których pracowałem ze światowej klasy fizjoterapeutami i osteopatami. Te cenne doświadczenia pozwalają mi skutecznie leczyć ból, zaburzenia strukturalne i funkcjonalne u Pacjentów, aby każdy mógł w dobrej formie cieszyć się aktywnie spędzonymi chwilami w gronie rodziny, przyjaciół, czy współpracowników. Pomaganie ludziom to nie tylko spełnienie naukowych ambicji, ale przede wszystkim to ogromna satysfakcja, gdy Pacjenci z uśmiechem i bez bólu opuszczają mój gabinet. W SOMA MEDICA przede wszystkim prowadzę terapię posługując się technikami manualnymi, oraz osteopatycznymi, jak również terapię manualną sportową ( w tym terapia narzędziowa, kinesiotaping, suche igłowanie i inne) oraz terapię wady postawy u dzieci i młodzieży.
Prywatnie interesuje się kolarstwem, zwiedzaniem polskich szlaków rowerowych, strzelectwem i sztukami walki.

Jonathan Tylka

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów