Milena Grodzka

Licencjat Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie studentka studiów II stopnia (magisterskie uzupełniające).

Zainteresowania terapeutyczne: Terapia tkanek miękkich, masaż tkanek głębokich, terapia blizn, rehabilitacja geriatryczna.

Milena Grodzka

SOMA MEDICAO mnie:

Fizjoterapią zaczęłam się interesować kiedy byłam jeszcze nastolatką i sama uczęszczałam na zajęcia wad postawy. Miałam wówczas okazję poznać mój zawód od strony pacjenta i szybko stwierdziłam, że mogłoby być to coś w czym czułabym się dobrze. Nie myliłam się, ponieważ już na studiach zobaczyłam ile radości niesie pomoc ludziom w powrocie do pełnej sprawności. Dlatego też fizjoterapia stała się dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją. Nieustannie dążę do tego, aby pogłębiać swoją wiedzę i doskonałość umiejętności terapeutyczne. W SOMA MEDICA zajmuję się zabiegami fizykalnym i obsługą pacjentów.

Ponieważ sama staram się być przykładem dla moich pacjentów, prywatnie uwielbiam sport, a w szczególności bieganie, ćwiczenia na siłowni i spacery z moim psem, które zawsze stanowią dla mnie duże wyzwanie. Interesuje się również medycyną naturalną i samoleczeniem metodą B.S.M.

SOMA MEDICA Kursy i szkolenia:- Taping rehabilitacyjny 2019
- Warsztat ostra szyja 2019
- Terapia blizn 2018
- Masaż tkanek głębokich I i ll moduł 2017
- III Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Wielkopolski Dzień Fizjoterapii 2017

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów