Weronika Żuk

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie studentka studiów II stopnia (magisterskie uzupełniające).

Zainteresowania terapeutyczne: Terapia manualna tkanek miękkich, masaż głęboki, fizjoterapia w przebiegu bruksizmu, zajęcia grupowe.
SOMA MEDICA

SOMA MEDICAKursy i szkolenia:


- CRAFTA” (Akademia terapii czaszkowo-twarzowej) Christian Voith - 2020
- „Terapia manualna w koncepcji osteopatycznej – Diagnostyka różnicowa i leczenie” Moduły: II, V. Akademia Terapii Manualnej – 2019-2020
- „Stawy skroniowo-żuchwowe - diagnostyka i terapia” Hans Fauville – 2019
- „Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej. Kolano, staw skokowy” Piotr Piaskowski – 2019
- „Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną” Łukasz Czubaszewski, Piotr Szałański – 2018
- III i IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Wielkopolski Dzień Fizjoterapii - 2017, 2018
- „Kinezjotaping KT1/KT2” Kinezjotaping Polska – 2016
- „Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy” - 2014
Weronika Żuk

SOMA MEDICAO mnie:

Zainteresowanie fizjoterapią pojawiło się u mnie w trakcie czynnego udziału w grupie ratownictwa medycznego, kiedy samo zaopatrywanie kontuzji okazywało się niewystarczające do pełnego powrotu do zdrowia. W trakcie studiów bardzo polubiłam pracę na tkankach miękkich i wyznałam zasadę, że odpowiednio dobrany dotyk i praca z ciałem pozwala usprawnić funkcjonowanie organizmu. Początkowo zgłębiłam wiedzę na temat masażu, a obecnie poszerzam ją o inne formy fizjoterapii uczęszczając na konferencje i kursy. Dodatkowo brałam udział jako wolontariusz w sekcji masażu i fizjoterapii podczas 11. Poznań Półmaratonu. Pogodny charakter oraz empatia umożliwiają mi łatwe nawiązywanie relacji oraz zrozumienie potrzeb pacjentów. W SOMA MEDICA wykonuję zabiegi fizykalne, masaże, terapię manualną oraz prowadzę zajęcia grupowe Zdrowy Kręgosłup.

W wolnym czasie chętnie uprawiam pływanie oraz zajęcia grupowe fitness, ponieważ wierzę, że wysiłek fizyczny pozwala na zachowanie sprawności. Prywatnie realizuję się również kulinarnie, a moje zainteresowania obejmują gry i układanki logiczne oraz ochronę zwierząt.

Weronika Żuk
Weronika Żuk

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów