Adam Dziurla Fizjoterapia manualna / osteopatia

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studiuje Osteopatie i Psychosomatykę i somatopsychologie.

Rezerwacja telefoniczna
Adam Dziurla

Czym się zajmuję?

Co mówią o mnie pacjenci?

Joanna A.

ikonki gwiazdek

Szerokiej gamy aktywność fizyczna, duża ilość godzin spędzonych za kierownicą, praca w ogrodzie oraz stres powodują u mnie pewne blokady w ciele, drętwienia rąk oraz bóle kręgosłupa. Do Adama trafiłam na tzw SOS z
ogromnym bólem dolnego odcinka kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie mogłam się swobodnie ruszać. Od tego momentu z każdą blokadą czy kontuzją z pełnym zaufaniem przychodzę do Adama i za każdym razem czuję się uzdrowiona.
Adam jest osobą uprzejmą, skoncentrowaną na swojej pracy i punktualną. Polecam z całego serca.

znanylekarz logo

Rafał Mazurek

ikonki gwiazdek

Zdecydowanie polecam pana Adama. Profesjonalny, rzetelny i zdecydowany w swoich działaniach. Kompetentny i kontaktowy. Efekty wstępne są dobre i dokładnie takie, o jakich mówił. Słowa uznania rownież dla właścicieli, gdyż gabinety i całe miejsce udzielania świadczeń wydaje się być na wysokim poziomie.

znanylekarz logo

Hubert

ikonki gwiazdek

Bardzo zaangażowany i empatyczny specjalista z dużą wiedzą a przede wszystkim skuteczny ! Warto !

znanylekarz logo

Pacjent

ikonki gwiazdek

Szczerze polecam wizyty u Pana Adama.
Zawsze zaangażowany, szukający przyczyny bólu, dopytujący, co pomogło, kiedy było lepiej, kiedy gorzej i znajdujący remedium.
Dla mnie ważna jest informacja skąd biorą się dolegliwości i jak im zaradzić w życiu codziennym. Lubię być dobrze poinformowana i świadoma. Tutaj jestem bardzo zadowolona.
Kolejną istotną rzeczą są ćwiczenia. Pan Adam zadaje zadania domowe, które mogą, a czasem powinny, zostać z człowiekiem na długi czas. Jestem pewna, że dzięki temu jestem sprawniejsza. Bardzo dziękuję.

znanylekarz logo

Miłosz Lisiak

ikonki gwiazdek

Gorąco polecam to miejsce! Profesjonalizm, ogrom wiedzy i indywidualne podejście Pana Adama Dziurli sprawia, że wracam tam za każdym razem kiedy pojawiają się problemy z kręgosłupem!

google logo

KK

ikonki gwiazdek

Bardzo fajna wizyta, z resztą jak zawsze w Soma Medica. Duże zaangażowanie, ogromna wiedza i konkretny przekaz informacji co będziemy robić na wizycie i co robić dalej. Wróce na pewno!

znanylekarz logo

Joanna

ikonki gwiazdek

Szczerze polecam pana Adama, wizyta przebiega w miłej atmosferze, terapia dobrana indywidualnie pomogła. Pan Adam wszystko szczegółowo tłumaczy.

google logo

Artur

ikonki gwiazdek

Kompleksowo i profesjonalnie. Plan rehabilitacji ułożony zarówno do przepracowania podczas wizyty jak i w domu.

znanylekarz logo

Pacjent

ikonki gwiazdek

Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo objaśnione. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, a co najważniejsze jest skuteczna.

znanylekarz logo

JK

ikonki gwiazdek

Zaangażowanie, szukanie metody na powrót do zdrowia , bardzo konkretny , miły

znanylekarz logo

M.S

ikonki gwiazdek

Była to moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolony z tej wizyty. Duży profesjonalizm Pana Adama..

znanylekarz logo

Kursy i szkolenia

 • Współczesna kinezyterapia – Praktyczna Strona Treningu Artur Mohr. 2022
 • Ukończenie II roku osteopatii w Osteopathie Schule Deuchland 2022
 • Podstawowe i zaawansowane techniki manipulacji stawów kręgosłupa – FRSc By Dr Składowski 2021
 • Ukończenie I roku osteopatii w Osteopathie Schule Deuchland 2020
 • Koncepcje powięzi – różne podejścia terapeutyczne – Michel Puylaert D.O. 2019
 • Uczestnictwo w Sport Support 2019 Conference – I Krajowe Forum Profilaktyki i Leczenia Kontuzji.
 • Medyczny Trening Terapeuryczny – Lasse Thue 2018
 • Fibroliza mięśniowo-powięziowa – Michel Puylaert D.O. 2018
 • Uczestnictwo w konferencji medycznej „Ortopedia i fizjoterapia w sporcie i rekreacji” . Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego 2013
 • Kurs podstawowy „Kinesiology Taping”, T. Senderek, K-Active Association 2013
 • Uczestnictwo w VI Ogólnopolskiej Konferencji „Medycyna sportowa” – Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu 2013
 • Kurs „Masaż tkanek głębokich” – dr Ł. Czubaszewski i mgr P. Szałański. 2013
Adam Dziurla

Specjalista od leczenia ruchem

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studentem 4 roku osteopatii w Osteopathie Schule Deuchland a także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Psychosomatyki i Somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

W swojej pracy mocno stawiam na ruch, wyznając doktrynę dr Wojciecha Oczko, że ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. Interesuje mnie fizjologia człowieka i jej kluczowe znaczenie w procesie powstawania dysfunkcji w naszym ciele, a także tematyka zaburzeń psychosomatycznych, które dotykają coraz większą grupę społeczeństwa żyjącego w stresie.

Wykorzystując różne techniki manualne staram się oddziaływać na cały organizm tak, aby wspomóc go w dążeniu do osiągnięcia stanu równowagi, a tym samym zdrowia i dobrego samopoczucia. Terapia zawsze jest wspomagana zaleceniami dla pacjenta, bo tylko trwała zmiana nawyków może przynieść trwałe efekty.

Miłośnik holistycznego podejścia do pacjenta

Do swoich pacjentów staram się zawsze podchodzić w sposób holistyczny, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpływać na powstawanie zaburzeń w naszym ciele, czyli m.in. odpowiednia dieta, ilość i jakość ruchu, nawodnienie tkanek czy poziom napięcia emocjonalnego towarzyszącego powstałym zmianom w organizmie. Połączenie tych wszystkich aspektów daje trwałą poprawę i wysoki komfort życia pacjentów.

Bardzo ważna w mojej pracy jest diagnostyka, zawsze staram się dojść do źródła problemu pacjenta, dlatego wnikliwy wywiad, badanie oraz konsultacje z innymi specjalistami są kluczowe w procesie leczenia.

W swojej pracy wykorzystuję techniki mięśniowo-powięziowe, osteopatyczne oraz manipulacje stawowe. Wykonuję również terapię szklaną bańką chińską oraz drenaż limfatyczny.

7

Lata działalności

126310

Wykonanych zabiegów

29250

Zadowolonych pacjentów

19

Wykwalifikowanych specjalistów