Pierwsza wizyta

WYWIAD

Jest to pierwszy oraz jeden z najistotniejszych elementów, który pozwoli na jak najlepsze zapoznanie się z Twoimi dolegliwościami. Każda podana przez Ciebie informacja będzie cenna dla terapeuty prowadzącego i pomoże w ustaleniu diagnozy. Pamiętaj, aby przygotować odpowiednie materiały potrzebne do rozpoczęcia terapii.

BADANIE I DIAGNOSTYKA

Dopełnieniem procesu diagnozy jest wykonanie badania przedmiotowego, opierającego się na badaniu palpacyjnych, szeregu specjalistycznych testów funkcjonalnych oraz ocenie poglądowej Twojej postawy. W celu postawienia rzetelnej diagnozy mamy również możliwość skorzystania z USG. Zespół doświadczonych specjalistów SOMA MEDICA Sucholeskie Centrum Fizjoterapii gwarantuje postawienie prawidłowej diagnozy oraz dobranie odpowiednich dla Ciebie metod leczenia.

TERAPIA

Gdy przyczyna Twojej dolegliwości zostanie ustalona, zastosujemy odpowiednie dla Ciebie metody terapeutyczne. Nasi terapeuci praktykują lecznicze techniki manualne, które mobilizują samoregenerację ciała oraz minimalizują jego dysfunkcje. W celu uzyskania najlepszych efektów leczenia oraz dopełnienia technik manualnych, oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu fizykoterapii. Proces terapeutyczny zawiera także czytelny instruktaż autoterapii oraz profilaktyki.