Pierwsza wizyta

Wywiad

Jest to pierwszy oraz jeden z najistotniejszych elementów, który pozwoli na jak najlepsze zapoznanie się z Twoimi dolegliwościami. Każda podana przez Ciebie informacja będzie cenna dla terapeuty prowadzącego i pomoże w ustaleniu diagnozy. Pamiętaj, aby przygotować odpowiednie materiały potrzebne do rozpoczęcia terapii.

Wywiad

Badania i diagnostyka

Dopełnieniem procesu diagnozy jest wykonanie badania przedmiotowego, opierającego się na badaniu palpacyjnych, szeregu specjalistycznych testów funkcjonalnych oraz ocenie poglądowej Twojej postawy. W celu postawienia rzetelnej diagnozy mamy również możliwość skorzystania z USG. Zespół doświadczonych specjalistów SOMA MEDICA Sucholeskie Centrum Fizjoterapii gwarantuje postawienie prawidłowej diagnozy oraz dobranie odpowiednich dla Ciebie metod leczenia.

Badania i diagnostyka

Terapia

Gdy przyczyna Twojej dolegliwości zostanie ustalona, zastosujemy odpowiednie dla Ciebie metody terapeutyczne. Nasi terapeuci praktykują lecznicze techniki manualne, które mobilizują samoregenerację ciała oraz minimalizują jego dysfunkcje. W celu uzyskania najlepszych efektów leczenia oraz dopełnienia technik manualnych, oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu fizykoterapii. Proces terapeutyczny zawiera także czytelny instruktaż autoterapii oraz profilaktyki.

Terapia

Rezerwacja telefoniczna