Fizykoterapia

Fizykoterapia w Suchym Lesie koło Poznania

Zabiegi z zakresu fizykoterapii stanowią doskonałe uzupełnienie leczenia manualnego oraz pozwalają na dobre przygotowanie tkanek do dalszych zabiegów.

Rezerwacja telefoniczna
Fizykoterapia

Czym jest fizykoterapia?

Fizykoterapia to jeden z trzech – obok masażu leczniczego i kinezyterapii – głównych działów fizjoterapii. Nazwa „Fizykoterapia” składa się z dwóch członów – „fizyko” – oznaczającego wykorzystywanie bodźców fizycznych do oddziaływania na tkanki; oraz – „terapia”, podkreślający lecznicze właściwości bodźców.

Zabiegi fizykoterapii dostępne w SOMA MEDICA

W placówce SOMA MEDICA Sucholeskie Centrum Fizjoterapii, dostępny jest cały wachlarz zabiegów z zakresu fizykoterapii. Placówka dysponuje wysoce nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem do przeprowadzenia zabiegów z zakresu: Fali Uderzeniowej, Elektroterapii: TENS, Jonoforeza Galwanizacja, Diadynamik (DD), Interferencja, Prądy Kotza, Elektrostymulacja; Ultradźwięków (oraz Fonoforezy), Laseroterapii punkowej, Magnetoterapii, Sollux, Krioterapii miejscowej (wykorzystującej ciekły azot).

Zabiegi z zakresu fizykoterapii stanowią doskonałe uzupełnienie leczenia manualnego (masażu leczniczego i terapii manualnej) oraz pozwalają na dobre przygotowanie tkanek do dalszych zabiegów. Fizykoterapia stanowi również formę leczenia samą w sobie.

0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów
Zadzwoń do nas

Numer tel.: 505 988 502

Adres

Osiedle Szafirowe 2a
62-002, Suchy Las k. Poznania

Copyright ©2019 SomaMedica.pl