Lekarze i diagnostyka

Lekarze specjaliści w Suchym Lesie koło Poznania

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji u naszych lekarzy ortopedy, radiologa i pediatry. Pomożemy w diagnozie i leczeniu dolegliwości.

Rezerwacja telefoniczna
Lekarze i diagnostyka

Doświadczeni lekarze specjaliści

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kliniki fizjoterapii oraz konsultacji u doświadczonych radiologów i ortopedów. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by pomóc Ci w diagnozie i leczeniu wszelkich dolegliwości związanych z układem kostno-mięśniowym. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, zapewnimy Ci kompleksową opiekę medyczną. Nie bagatelizuj bólu ani dyskomfortu – odwiedź naszą klinikę, aby odzyskać pełnię zdrowia i sprawności fizycznej. Twój komfort i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Zespół lekarzy specjalistów w naszym ośrodku w Suchym Lesie

W naszym ośrodku można znaleźć szeroką gamę specjalistów medycznych, którzy służą profesjonalną opieką zdrowotną. Nasz zespół lekarzy to eksperci w różnych dziedzinach medycyny, gwarantujący kompleksową i wysoką jakość usług.

Lekarz ortopeda

Jednym z specjalistów dostępnych w naszym ośrodku jest ortopeda. Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu kostno-stawowego, co obejmuje zarówno problemy z kośćmi, jak i stawami. Bez względu na to, czy potrzebujesz konsultacji w związku z bólem kręgosłupa, kontuzją sportową lub schorzeniem stawów, nasz doświadczony ortopeda jest gotowi pomóc.

Lekarz radiolog

Kolejnym specjalistą w naszym ośrodku jest radiolog. Radiolog to lekarz specjalizujący się w wykonywaniu i interpretacji badań obrazowych, takich jak tomografia komputerowa (TK), rezonans magnetyczny (MRI) czy badania rentgenowskie. Dzięki zaawansowanej wiedzy, radiolodzy pomagają w identyfikacji różnych schorzeń, od urazów po choroby wewnętrzne. Zapewniają precyzyjną diagnozę, co stanowi kluczowy krok w planowaniu odpowiedniego leczenia.

Lekarz pediatra

Naszym ośrodku nie zapominamy również o najmłodszych pacjentach, dlatego dostępny jest również pediatra. Pediatra to lekarz specjalizujący się w opiece nad dziećmi i młodzieżą. Dba o zdrowie i rozwój najmłodszych pacjentów, świadcząc porady dotyczące profilaktyki, szczepień, a także leczenia różnych schorzeń dziecięcych.

W naszym ośrodku zawsze staramy się zapewnić kompleksową i dostosowaną do indywidualnych potrzeb opiekę medyczną, dzięki obecności wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, takich jak ortopeda, radiolog i pediatra. Dzięki nim pacjenci mogą liczyć na fachową diagnozę, leczenie oraz wsparcie w zachowaniu zdrowia i dobrej kondycji.

7

Lata działalności

126310

Wykonanych zabiegów

29250

Zadowolonych pacjentów

19

Wykwalifikowanych specjalistów
Co mówią o nas pacjenci?
 • Kinga Sobczak

  ikonki gwiazdek

  Polecam wszystkim, w szczególności przyszłym i obecnym mamom 🙂 to takie prawdziwe miejsce dla Was. A przygoda z uczestnictwem w szkole rodzenia wcale nie musi zakończyć się w chwili przyjścia maluszka na świat. Wykwalifikowana kadra i bogata oferta sprawia że każda mama znajdzie coś dla siebie. Bardzo lubię to miejsce i polecam je jeszcze bardziej 😁

  facebook logo
 • Kasia Zawrotniak

  ikonki gwiazdek

  Z całego serca polecam, korzystałam z pomocy 3 fizjoterapeutów/osteopatów, od każdego otrzymałam rzetelna pomoc. W klinice panuje bardzo przyjemna i komfortowa atmosfera, wszyscy są zawsze mili i uśmiechnięci 🙂 Korzystałam również z zajęć „zdrowy kręgosłup”, przeprowadzone profesjonalnie a zajęcia dopasowane są do potrzeb uczestników 🙂

  google logo
 • Rafał Wilkowski

  ikonki gwiazdek

  Świetni profesjonaliści i indywidualne podejście 🙂 wizyta w miłej atmosferze i co najważniejsze, niemal natychmiast poczułem sie dużo lepiej. Zdecydowanie najlepsi 😉

  facebook logo
 • Agata Gleb

  ikonki gwiazdek

  Najlepsze miejsce wyszłam z rwy po pół roku właśnie tam. Migreny minęły….. Nie ma już ich. Cudowne miejsce i ludzie, którzy pomagają.

  google logo
 • Marianna Smuk

  ikonki gwiazdek

  Serdecznie polecam to miejsce ! Korzystam tu z fizjoterapii uroginekologicznej i jestem bardzo zadowolona! Wiedza i pasja w każdym calu ! Nabyłam ogrom wiedzy oraz pokazano mi ćwiczenia które mogę wykonywać sama w domu ! Wracam tu napewno ! Polecam gorąco i gratuluje !

  facebook logo
 • Zofia K

  ikonki gwiazdek

  Bardzo się cieszę, że ze swoim problemem udałam się do tej kliniki. Po kilku wizytach u fizjoterapeuty oraz zabiegach fizykoterapii, ból zniknął i kostka jest prawie jak nowa 😄 Polecam i będę polecać każdemu, kto chce pod okiem profesjonalistów pozbyć się bólu i wyleczyć – jak w moim przypadku, kontuzje sportowe 😊

  google logo
 • Kasia Czajkowska

  ikonki gwiazdek

  Serdecznie polecam! Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza fachowa i znakomita atmosfera – miejsce zdecydowanie warte polecenia

  facebook logo
 • Karol Jędzierowski

  ikonki gwiazdek

  Zdecydowanie polecam! Jestem po kilku wizytach u osteopaty, który dzięki indywidualnemu podejściu i zaangażowaniu, zlokalizował kilka źródeł bólu kręgosłupa. Szczegółowe badanie oraz systematyczne ćwiczenia szybko przyczyniły się do wyeliminowania uciążliwego bólu.

  google logo
 • Natalia Igbedior

  ikonki gwiazdek

  Zdecydowanie polecam Soma Medica wszystkim, borykającym się z bólami mięśni itp. Profesjonalizm w każdym calu. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Soma Medica, bo dzięki temu teraz już nic mnie nie boli, a cierpiałam wiele miesięcy.

  facebook logo