Neurorozwojowa diagnostyka dziecięca Poznań, Suchy Las

Neurorozwojowa diagnostyka dziecięca Poznań, Suchy Las

Skuteczność terapii prowadzonej u najmłodszych przede wszystkich zależy od prawidłowej i wcześnie przeprowadzonej diagnostyki neurorozwojowej.

W sytuacji konieczności prowadzenia terapii ważne jest, aby była ona indywidualnie dopasowana do potrzeb dziecka, m.in. poprzez postawienie właściwych celów terapeutycznych. Praca z dziećmi opiera się na jednej podstawowej zasadzie: im wcześniej rozpocznie się terapię, tym lepsze przyniesie ona efekty. Niektóre dzieci od początku zmagają się z niewyrównanym napięciem mięśniowym tzw. asymetrią, wzmożoną lub obniżoną aktywnością poszczególnych struktur narządu ruchu, bądź innymi zaburzeniami układu nerwowego lub kostno-stawowego. Niektóre z nich są wrodzone, a do pozostałych dysfunkcji może dojść w okresie okołoporodowym. W takich sytuacjach należy reagować od razu, nim schorzenie ulegnie pogłębieniu.


Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci

Jeśli rozwój Twojego malucha Cię niepokoi, chcesz się upewnić, że wszystko przebiega poprawnie lub potrzebujesz jakichkolwiek wskazówek – zgłoś się do nas. Zapewniamy skuteczną fizjoterapię dziecięcą w Poznaniu i okolicach.


0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów

Zadzwoń do nas

Numer tel.: 505-988-502

Adres

Osiedle Szafirowe 2a
62-002, Suchy Las k. Poznania

Copyright ©2019 SomaMedica.pl