Rehabilitacja powypadkowa

Rehabilitacja powypadkowa Poznań, Suchy Las

Zalecana po poważnych urazach rehabilitacja powypadkowa to sposób na powrót do dawnej formy z wykorzystaniem najnowszych standardów medycznych.

Rezerwacja telefoniczna
Rehabilitacja powypadkowa

Kiedy rehabilitacja powypadkowa?

Rehabilitacja powypadkowa wymaga jak najszybszego wdrożenia, aby zapobiec postępowi uszkodzenia. Kluczowy jest indywidualnie dopasowany program terapeutyczny pozwalający na ustabilizowanie stanu zdrowia i sukcesywnego powrotu do sprawności sprzed wypadku.

Najnowsze standardy w rehabilitacji powypadkowej

Wykorzystanie najnowszych standardów medycznych oraz zaopatrzenia ortopedycznego jest wysoce istotne dla powodzenia rehabilitacji. Podczas wypadku najczęściej dochodzi do zaburzeń mięśniowo-powięziowych, nerwowych, naczyniowych, złamań, skręceń czy urazów czaszkowo-mózgowych.

W naszej placówce umożliwiamy kompleksową terapię opartą na manualnej pracy fizjoterapeuty, kinezyterapii oraz zabiegach fizykoterapeutycznych. W przebiegu rehabilitacji powypadkowej wykorzystuje się metody zarówno mięśniowo-powięziowe, terapii manualnej stawowej, osteopatii jak i czynną pracę pacjenta poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Skorzystaj z naszej oferty rehabilitacji w Poznaniu i okolicach!

Usługa jest świadczona przez