Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży w Suchym Lesie koło Poznania

Masaż dla kobiet w ciąży jest specjalnie dopsowany dla kobiet w tym stanie. Celem jest przyniesienie ulgi, zmniejszenie obrzęków i napięć.

Rezerwacja telefoniczna
Masaż dla kobiet w ciąży

Czym charakteryzuje się masaż dla kobiet w ciąży?

Masaż dla kobiet w ciąży jest formą masażu dostosowaną specjalnie do tego by odpowiednio zadbać o kobiety w czasie ciąży. Technika masażu działa bezpośrednio na odpływowe kanały limfatyczne, przynosząc wspaniały stan odprężenia, pozwalając matce i dziecku spotkać się ze sobą.

Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. Masaż usuwa zmęczenie oraz pielęgnuje i wzmacnia skórę w okresie tak wyjątkowym dla każdej kobiety, jakim jest ciąża.

Celem masażu jest przyniesienie ulgi, zmniejszenie obrzęków, napięć oraz dolegliwości bólowych w okolicach barku, karku, szyi, grzbietu oraz kończyn górnych i dolnych. Specjalne ułożenie umożliwia wykonanie masażu nawet w zaawansowanej ciąży. Masaż jest pomocny również w dojściu kobiety do dobrej formy po porodzie, naturalnie modeluje ciało, daje uczucie harmonii i akceptacji swojego ciała.