Krioterapia

Krioterapia miejscowa - Poznań, Suchy Las

Zabieg z rodzaju zimnolecznictwa wykorzystujący ciekły azot o temperaturze -297 stopni Celsjusza do pobudzania procesów regeneracyjnych.

Rezerwacja telefoniczna
Krioterapia

Krioterapia w Suchym Lesie koło Poznania

Krioterapia – zabieg z rodzaju zimnolecznictwa wykorzystujący (w naszej placówce) ciekły azot o temperaturze -297 stopni Celsjusza do pobudzania procesów regeneracyjnych, zwłaszcza tkanek miękkich: mięśni, ścięgien, przyczepów mięśniowych, oraz stawów obwodowych. Jest to zabieg o najszerszym spektrum działania leczniczego, który wykorzystujemy w wielu stanach pourazowych i w przebiegu chorób przewlekłych na tle zapalnym, szczególne zastosowanie zabieg krioterapii, zabieg znajduje w fizjoterapii sportowej, ortopedyczno-urazowej, oraz pooperacyjnej.

Wskazania do leczenia: choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów, fibromialgia, entezopatia, choroby stawów na tle zaburzeń metabolicznych, osteoporoza, dyskopatia, bakteryjne zapalenia skóry, zapalenia stawów, ścięgien, mięśni, przykurcze stawowe i mięśniowe, mikrourazy, obrzęki, stany pooperacyjne, oparzenia, świeże skręcenia, złamania, zapobieganie obrzękom, zespoły bólowe kręgosłupa, stany przeciążeniowe mięśni.
Zapoznaj się z całą ofertą fizykoterapii!

Nasi Specjaliści