Ciąża i dziecko

Ciąża i dziecko - fizjoterapia dla ciężarnych i matek w Suchym Lesie koło Poznania

Zadbamy o kobiety i dzieci na każdym etapie życia. Przygotowujesz się do ciąży lub porodu? Odczuwasz ból podczas miesiączki?

Rezerwacja telefoniczna
Ciąża i dziecko

0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów

Centrum fizjoterapii dla kobiet w Suchym Lesie koło Poznania

Fizjoterapia dla kobiet w naszym centrum to kompleksowe wsparcie dla pacjentek w każdym wieku oraz dla najmłodszych, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy w zakresie rehabilitacji i terapii ruchowej. Indywidualne podejście do każdej klientki i małego pacjenta gwarantuje skuteczne oraz bezpieczne metody leczenia, dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań. Dla kobiet oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym terapie po porodzie, rehabilitację dna miednicy, a także kompleksowe programy ćwiczeń dla pań w ciąży.

Fizjoterapia dla ciężarnych i matek w Poznaniu

Fizjoterapia dla ciężarnych i matek stanowi kluczowy element wsparcia dla kobiet w wyjątkowym okresie oczekiwania na dziecko oraz po porodzie. Oferta naszej praktyki skierowana jest do przyszłych mam, które chcą aktywnie i bezpiecznie przejść przez ciążę, jak i do świeżo upieczonych matek, które pragną szybko odzyskać formę i dobrze poczuć się we własnym ciele. Specjalizujemy się w indywidualnych programach fizjoterapeutycznych, które skoncentrowane są na łagodzeniu dolegliwości bólowych typowych dla ciąży, poprawie samopoczucia oraz przygotowaniu organizmu do porodu. Po narodzinach dziecka, nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów pomaga w procesie rehabilitacji, skoncentrowanej na regeneracji mięśni dna miednicy, wzmacnianiu mięśni brzucha oraz poprawie ogólnej kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej pacjentki. Fizjoterapia dla ciężarnych i matek to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie w tym wyjątkowym okresie życia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług i umówienia się na konsultację z naszym specjalistą.

Fizjoterapia dla dzieci w Suchym Lesie

Małe dzieci, które borykają się z problemami motorycznymi, zaburzeniami postawy czy innymi dysfunkcjami ruchowymi, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie naszych doświadczonych terapeutów. Fizjoterapia dla kobiet i dzieci prowadzona jest w przyjaznej, stymulującej atmosferze, z uwzględnieniem najnowszych trendów i standardów w dziedzinie rehabilitacji. Nasza oferta gwarantuje kompleksową pomoc na każdym etapie leczenia, od diagnostyki po terapie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i umówienia się na pierwszą wizytę, podczas której nasi specjaliści przedstawią plan terapii dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Pokaż cały tekst

Zadzwoń do nas

Numer tel.: 505 988 502

Adres

Osiedle Szafirowe 2a
62-002, Suchy Las k. Poznania

Copyright ©2019 SomaMedica.pl