Aleksandra Jędzierowska Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Certyfikowana Fizjterapeutka Uroginekologiczna PTUG.

Rezerwacja telefoniczna
Aleksandra Jędzierowska

Czym się zajmuję?

Co mówią o mnie pacjenci?

Dominika Glonek

ikonki gwiazdek

Pierwsza wizyta u Pani Oli Jędzierowskiej była pozytywnym zaskoczeniem:) ogrom wiedzy, dużo praktycznych porad !
Na pewno będę korzystała dalej z terapii u Pani Oli 🙂
Polecam!

facebook logo

Magdalena Nowicka

ikonki gwiazdek

Jej systematyczna praca (i motywowanie mnie do działania), pozwalają mi odbudować moje zdrowie fizyczne oraz dostrzedz potrzeby mojego ciała po porodzie. Cenię sobie u Pani Aleksandry profesjonalizm, zdecydowanie w przekazywaniu wiedzy, a równocześnie łagodność i wrażliwość na potrzeby pacjentki.

google logo

Kursy i szkolenia

  • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżaniu narządów miednicy mniejszej z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologii moduły I-IV.
  • Pelvic Floor Sonofeedback Therapy® – Ultrasonografia w fizjoterapii zaburzeń dna miednicy.
  • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
  • Kinesiotaping kobiet w ciąży
  • Aktywność fizyczna kobiet po porodzie
  • Poród to ruch
  • Blizna – terapia kompleksowa
  • Rozejście mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa
  • ABC Uroginekologii
  • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologii moduł I i II
Aleksandra Jędzierowska

Terapeutka uroginekologiczna kobiet

Jestem terapeutką kobiet, specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej i staram się pokazać kobietom, że dbanie o swoje zdrowie intymne to w dzisiejszych czasach priorytet. Obalam powielane przez lata mity dotyczące mięśni dna miednicy, uczę bezpiecznych ćwiczeń, pracuję manualnie, aby przygotować tkankom jak najlepsze warunki do regeneracji i reedukacji, a co za tym idzie do poprawy jakości życia kobiety.

Internetowa edukatorka uroginekologiczna

Prowadzę profile edukacyjne w social mediach, po to, aby jak najwięcej pań miało dostęp do aktualnej wiedzy medycznej z zakresu uroginekologii. Organizuję warsztaty dla kobiet na tematy związane z mięśniami dna miednicy, opowiadam jak kluczową rolę odgrywają w życiu każdej z nas.

Moją misją jest zwiększanie świadomości kobiet na tematy związane ze zdrowiem intymnym i pokazywanie, że istnieje wiele rozwiązań poza zabiegami operacyjnymi, które są ostatecznością. Uśmiech i wdzięczność każdej pacjentki, która dzięki mnie zrozumiała, że jej stan jej zdrowia intymnego może być lepszy a jakość życia wyższa są dla mnie najlepszą motywacją do pracy.

Holistyczne spojrzenie na kobiety

Sama chętnie poszerzam swoją wiedzę na kursach i warsztatach z zakresu uroginekologii a z każdego szkolenia staram się wyciągnąć to co najlepsze, tak aby móc zaoferować moim pacjentkom ciekawe i trafne rozwiązania. Patrzę na pacjentki holistycznie, patrzę na nie przede wszystkim jako kobieta i jako mama, której nieobce są tematy dolegliwości związanych z ciążą czy porodem. Wielu kobiecym problemom da się w porę zapobiec, a jeśli już się pojawią, bardzo wiele z nich możemy zmniejszyć lub poprzez odpowiednio dobraną terapię sprawić, że znikną całkowicie.

Prywatnie miłośniczka gotowania

Prywatnie bardzo lubię gotować i piec, co bardzo mnie relaksuje. Na co dzień lubię ciszę i odpoczynek na łonie natury, dlatego przeprowadziłam się poza miasto do domku z ogrodem, w którym uprawiam warzywa i owoce :).

7

Lata działalności

126310

Wykonanych zabiegów

29250

Zadowolonych pacjentów

19

Wykwalifikowanych specjalistów