Ilona Małecka Dr n. med. Specjalista Pediatra, Wakcynolog

Jest specjalistą pediatrą, wakcynologiem. Jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną, zarówno w stosunku do swoich małych Pacjentów, jak również ich rodziców.

Rezerwacja telefoniczna
Ilona Małecka

Czym się zajmuję?

Jest sobota a pediatra potrzebny na dzisiaj?

Pani Doktor przyjmuje u nas dzieci chore oraz zdrowe w tygodniu (środy) oraz w soboty.

U dzieci chorych, oprócz badania podmiotowego i przedmiotowego, w razie konieczności diagnostyka będzie poszerzona o testy antygenowe – combo oraz badanie wskaźnika CRP.

Opieka nad zdrowym pacjentem, obejmować może: konsultacje, wizyty patronażowe noworodka, badania bilansowe, porady w zakresie szczepień ochronnych, porady przed podróżami.

Pani Doktor Ilona Małecka jest specjalistą pediatrą, wakcynologiem. Jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną, zarówno w stosunku do swoich małych Pacjentów, jak również ich rodziców.

Wykładowczyni i autorka publikacji naukowych o chorobach zakaźnych

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim UM w Poznaniu. Praktycznie od zawsze pragnęła być pediatrą. Od początku pracy zawodowej związana jest z Oddziałem Obserwacyjno-Zakaźnym Specjalistycznego ZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (obecnie Wielkopolskie Centrum Pediatrii na ul. Wrzoska). Prowadzi także Poradnię Konsultacyjną ds. Szczepień Ochronnych.  Pracuje jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Profilaktyki Zdrowotnej UM w Poznaniu.

Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób infekcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem szczepień ochronnych. Jest Wykładowcą na wielu lokalnych i ogólnopolskich konferencjach naukowych dla lekarzy i pielęgniarek. 

Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych.  Pani Doktor czynnie edukuje rodziców również na platformie Instagram, na swoim profilu @dr_ilonamalecka na który serdecznie zapraszamy po dużą dawkę rzetelnej pediatrycznej wiedzy!

0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów
Co mówią o nas pacjenci?