Zuzanna Kaliszuk Terapeutka Integracji Sensorycznej, Fizjoterapeutka Wad Postawy

Zuzannę, po ukończeniu pięcioletnich studiów oraz wielu specjalistycznych szkoleń, możecie spotkać w kolorowej sali z największą ilością zabawek.

Rezerwacja telefoniczna
Zuzanna Kaliszuk

Czym się zajmuję?

Kursy i szkolenia

 • “Neurofizjologiczne podstawy Integracji Sensorycznej” (kurs I stopnia)
 • “Integracja Sensoryczna – diagnoza i terapia” (kurs II stopnia)
 • “Ocena funkcjonalna i prowadzenie dokumentacji medycznej dla pacjentów w wieku rozwojowym (0-7 lat)”
 • “Motoryczni geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka”
 • “Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12”
 • “Stopa dziecka – diagnoza i terapia”
 • Kurs instruktorski Masażu Shantala dzieci i dorosłych
 • Kurs pierwszej pomocy dzieciom
 • ”Diagnostyka i terapia skolioz wg Metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz)”
 • ”Idiopatyczne chodzenie na palcach”
 • ”Elastyczny terapeutyczny taping w pediatrii”
 • “Trójwymiarowa manualna terapia wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Barbary Zukunft-Huber.”
 • ”Diagnostyka i terapia wad w postawie ciała i skolioz idiopatycznych w dzieci i młodzieży z elementami specyficznej fizjoterapii”
Zuzanna Kaliszuk

Doświadczona fizjoterapeutka dzieci

Moja rodzina od zawsze była związana z medycyną i sportem, dlatego wybór ścieżki zawodowej szybko stał się dla mnie dość oczywisty. Już jako dziecko miałam tą przyjemność współpracować z fizjoterapeutą, który pomógł mi poprawić zdrowie i pozwolił realizować moje sportowe pasje. Był to czas, kiedy ostatecznie zapragnęłam być w przyszłości tym superbohaterem dla innych dzieci. Aktualnie, po ukończeniu pięcioletnich studiów oraz wielu specjalistycznych szkoleń, możecie mnie spotkać w tej kolorowej sali z największą ilością zabawek.

Sprawdzony fizjoterapeuta dziecięcy

Na co dzień pracuję z dziećmi z problemami z przetwarzaniem bodźców sensorycznych oraz dziećmi i młodzieżą z różnego rodzaju wadami postawy.

Pracując z dziećmi z zaburzeniami SI, staram się poprawić ich jakość życia i funkcjonowanie w środowisku, pracując nad zdolnościami motorycznymi oraz poznawczymi. W proces terapeutyczny zawsze staram się zaangażować całą rodzinę. Wspólnie omawiamy obszar pracy oraz ustalamy cele terapii. Uważam, że tylko pełna współpraca i zaufanie, może przynieść realne efekty.

Fizjoterapeutka od wad postaw dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym

Na terapię wad postawy przyjmuje dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z różnego rodzaju problemami ortopedycznymi, szczególnie zaburzeniami kończyn dolnych (kolana koślawe, szpotawe, stopy płasko-koślawe, chód na palcach itd.) i kręgosłupa (skoliozy, plecy okrągłe, wklęsłe itd.). Terapię zaczynam od szczegółowej diagnostyki, szukając źródła problemu, mając świadomość, że ciało ludzkie jest integralną całością. Najmłodszym pacjentom zawsze staram się przemycać ćwiczenia w jak najatrakcyjniejszym wydaniu, często łącząc fizjoterapię z elementami SI.

Prywatnie jestem żoną i psią mamą przyszłego dogoterapeuty.

7

Lata działalności

126310

Wykonanych zabiegów

29250

Zadowolonych pacjentów

19

Wykwalifikowanych specjalistów
Co mówią o nas pacjenci?
 • Kinga Sobczak

  ikonki gwiazdek

  Polecam wszystkim, w szczególności przyszłym i obecnym mamom 🙂 to takie prawdziwe miejsce dla Was. A przygoda z uczestnictwem w szkole rodzenia wcale nie musi zakończyć się w chwili przyjścia maluszka na świat. Wykwalifikowana kadra i bogata oferta sprawia że każda mama znajdzie coś dla siebie. Bardzo lubię to miejsce i polecam je jeszcze bardziej 😁

  facebook logo
 • Kasia Zawrotniak

  ikonki gwiazdek

  Z całego serca polecam, korzystałam z pomocy 3 fizjoterapeutów/osteopatów, od każdego otrzymałam rzetelna pomoc. W klinice panuje bardzo przyjemna i komfortowa atmosfera, wszyscy są zawsze mili i uśmiechnięci 🙂 Korzystałam również z zajęć „zdrowy kręgosłup”, przeprowadzone profesjonalnie a zajęcia dopasowane są do potrzeb uczestników 🙂

  google logo
 • Rafał Wilkowski

  ikonki gwiazdek

  Świetni profesjonaliści i indywidualne podejście 🙂 wizyta w miłej atmosferze i co najważniejsze, niemal natychmiast poczułem sie dużo lepiej. Zdecydowanie najlepsi 😉

  facebook logo
 • Agata Gleb

  ikonki gwiazdek

  Najlepsze miejsce wyszłam z rwy po pół roku właśnie tam. Migreny minęły….. Nie ma już ich. Cudowne miejsce i ludzie, którzy pomagają.

  google logo
 • Marianna Smuk

  ikonki gwiazdek

  Serdecznie polecam to miejsce ! Korzystam tu z fizjoterapii uroginekologicznej i jestem bardzo zadowolona! Wiedza i pasja w każdym calu ! Nabyłam ogrom wiedzy oraz pokazano mi ćwiczenia które mogę wykonywać sama w domu ! Wracam tu napewno ! Polecam gorąco i gratuluje !

  facebook logo
 • Zofia K

  ikonki gwiazdek

  Bardzo się cieszę, że ze swoim problemem udałam się do tej kliniki. Po kilku wizytach u fizjoterapeuty oraz zabiegach fizykoterapii, ból zniknął i kostka jest prawie jak nowa 😄 Polecam i będę polecać każdemu, kto chce pod okiem profesjonalistów pozbyć się bólu i wyleczyć – jak w moim przypadku, kontuzje sportowe 😊

  google logo
 • Kasia Czajkowska

  ikonki gwiazdek

  Serdecznie polecam! Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza fachowa i znakomita atmosfera – miejsce zdecydowanie warte polecenia

  facebook logo
 • Karol Jędzierowski

  ikonki gwiazdek

  Zdecydowanie polecam! Jestem po kilku wizytach u osteopaty, który dzięki indywidualnemu podejściu i zaangażowaniu, zlokalizował kilka źródeł bólu kręgosłupa. Szczegółowe badanie oraz systematyczne ćwiczenia szybko przyczyniły się do wyeliminowania uciążliwego bólu.

  google logo
 • Natalia Igbedior

  ikonki gwiazdek

  Zdecydowanie polecam Soma Medica wszystkim, borykającym się z bólami mięśni itp. Profesjonalizm w każdym calu. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Soma Medica, bo dzięki temu teraz już nic mnie nie boli, a cierpiałam wiele miesięcy.

  facebook logo