Relaks i uroda

Usługi relaksujące i dbające o urodę w Suchym Lesie koło Poznania

Kojący dotyk w oprawie świec i muzyki. Oferujemy masaże relaksacyjne twarzy i ciała, KOBIDO, Facemodeling Program czy refleksoterapię.

Rezerwacja telefoniczna
Relaks i uroda

Masaż dla piękna

Masaż nie musi być zarezerwowany tylko dla sportowców lub osób zmagających się z bólem. Istnieją takie formy masażu, które są źródłem doskonałego relaksu i wpływają tak samo pozytywnie na ciało, jak i psychikę.

Czym różni się masaż relaksacyjny od leczniczego?

Jak sama nazwa wskazuje, masaż leczniczy ma za zadanie leczyć nasze ciała, kiedy coś nam dolega. Będzie on idealny, gdy dokucza nam ból, chcemy odzyskać sprawność po przebytym urazie lub cierpimy na różnego rodzaju schorzenia układu ruchowego.

Nie musimy jednak czekać, aż coś zacznie nam dolegać, aby korzystać z dobrodziejstw masażu. Dla pragnących odprężenia i wyciszenia idealny będzie masaż relaksacyjny. Jest on nieco delikatniejszą formą terapii, na którą składa się kilka technik, między innymi facemodelling i kobido. Podczas wykonywania tych zabiegów terapeuta zadba o odpowiednią, relaksującą oprawę – łagodną muzykę, pachnące świece i olejki – czyli wszystko, czego trzeba, by dopełnić przyjemnej atmosfery, a klienci poczuli się dopieszczeni
w stu procentach.

0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów

Zrelaksuj się w Suchym Lesie koło Poznania

Fizjoterapia i masaże oferowane w naszym centrum to gwarancja wyjątkowego doświadczenia oraz głębokiego relaksu i odprężenia. Dla osób przepracowanych, zestresowanych, czy doświadczających chronicznego napięcia mięśniowego, proponujemy różnorodne i skrojone na miarę terapie, które przyniosą ulgę i poprawią komfort życia. Profesjonalna fizjoterapia połączona z relaksującymi masażami to klucz do poprawy Twojego samopoczucia oraz zdrowia fizycznego. Terapie te nie tylko łagodzą ból i rozluźniają mięśnie, ale również pomagają w zniwelowaniu skutków stresu i zmęczenia. Oferujemy szeroki zakres usług, od masażu klasycznego, przez masaż sportowy, po ekskluzywne masaże relaksacyjne i wiele innych technik, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dbając o Twoje dobre samopoczucie i relaksację, nasz zespół doświadczonych terapeutów wykorzystuje najnowsze metody i techniki, które pomogą Ci odzyskać harmonię ciała i ducha. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zarezerwowania wizyty, aby doświadczyć pełni relaksu i odprężenia dzięki profesjonalnej fizjoterapii i masażom w naszym centrum.

Bądź piękna dzięki masażowi i fizjoterapii w Suchym Lesie koło Poznania

Fizjoterapia i masaż stanowią nieoceniony duet, który nie tylko dba o Twoje zdrowie, ale również sprawia, że stajesz się piękniejsza. „Bądź piękniejsza dzięki fizjoterapii i masażowi” to hasło, które idealnie podkreśla pozytywny wpływ tych zabiegów na Twoją sylwetkę oraz samopoczucie. Regularne sesje fizjoterapeutyczne i masaże przyspieszają procesy regeneracyjne w organizmie, ujędrniają skórę oraz modelują sylwetkę. Ponadto, działają kojąco i relaksująco, pozwalając na utrzymanie młodzieńczego wyglądu i zdrowia na dłużej. Wybierając fizjoterapię i masaż, decydujesz się na piękno płynące z wnętrza Twojego ciała, które z dnia na dzień staje się bardziej widoczne na zewnątrz. Skorzystaj z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą połączenie tych metod i bądź piękniejsza każdego dnia!

Pokaż cały tekst

Zadzwoń do nas

Numer tel.: 505 988 502

Adres

Osiedle Szafirowe 2a
62-002, Suchy Las k. Poznania

Copyright ©2019 SomaMedica.pl