OSTEOPATIA

CZYM JEST OSTEOPATIA

Osteopatia jest metodą diagnozowania i leczenia opartą na zabiegach manualnych o ponad stuletniej tradycji, a za jej prekursora uważa się amerykańskiego lekarza Andrew Taylor Still’a.

W sferze diagnostyki osteopatia polega na analizie ruchomości tkanek jako miary ich stanu funkcjonalnego. W procesie leczenia zaś usuwa przeszkody naturalnej ruchomości tkankowej, wykorzystując wyspecjalizowane techniki manualne doprowadza pacjentów do sprawności.

OSTEOPATIA W SUCHYM LESIE

W gabinetach Soma Medica w Suchym Lesie specjaliści w dziedzinie osteopatii pomogą pokonać Ci następujące dolegliwości:

Ból barku, ból karku, ból kości krzyżowej, dyskopatia, fibromialgia, kontuzje, kręcz karku, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zamrożony bark, rwa barkowa, migreny, rwa kulszowa, zespół cieśni nadgarstka, refluks, skręcenia kostki, ból pleców w ciąży, rwa kulszowa w ciąży

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą centrum fizjoterapii Soma Medica w Suchym Lesie. Odkryj co potrafią doświadczeni specjaliści oraz zobacz nowoczesną aparaturę medyczną, która potrafi szybko i skutecznie uśmierzać ból.

KONSULTACJA I TERAPIA

Jeśli osteopatia jest dla Ciebie nowym zagadnieniem – odwiedź nas. Zapoznamy Cię z terminologią lekarską w zakresie osteopatii, wykonamy diagnostykę oraz powiemy co należy zrobić abyś powrócił do zdrowia.

UMÓW WIZYTĘ