Natalia Sadecka

W trakcie studiów - Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, kierunek: Fizjoterapia.

Zainteresowania terapeutyczne: Terapia manualna, masaż Tkanek Głębokich, terapia blizn, terapia bólów kręgosłupa, terapia wisceralna, psychosomatyka.

SOMA MEDICA

SOMA MEDICAKursy i szkolenia:Neurodiagnostyka i Terapia – Centrum szkoleniowe NeuroProjekt mgr Patryk Sobotka i dr Maciej Duczyński

SOMA MEDICAO mnie:

Od dziecka fascynuje mnie złożoność funkcjonowania ludzkiego organizmu. Wybór studiów musiał, więc wiązać się z możliwością zdobywania wiedzy z zakresu anatomii oraz fizjologii. Wybrałam kierunek fizjoterapeutyczny, dzięki któremu mogę czerpać wiedzę, a jednocześnie zaspokajać moją ciekowość. Najbardziej jednak cenię możliwość kontaktu z drugim człowiekiem. Cieszę się, że mogę wskazywać pacjentowi drogę do lepszego samopoczucia oraz w tym procesie aktywnie uczestniczyć. Aktualnie rozszerzam wachlarz swoich narzędzi terapeutycznych podczas udziału w różnych szkoleniach, podczas których zdobywam wiedzę między innymi z zakresu technik osteopatycznych nakierowanych na zaburzenia wisceralne oraz psychosomatyczne. W SOMA MEDICA dbam o obsługę pacjentów oraz wykonuję zabiegi z zakresu fizykoterapii.

Po godzinach pracy uwielbiam czytać książki, szczególnie literaturę faktu, ale i również o tematyce kryminalnej. Za najlepiej spędzony czas uważam ten w kontakcie z naturą lub… dobrą grą komputerową.

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów