Ból kręgosłupa i miednicy - terapia w Poznaniu

Ból kręgosłupa - Poznań

Dolegliwości w obrębie kręgosłupa oraz miednicy, pojawiają się na tle urazowym, chorobowym, przeciążeniowo-przewlekłym, bądź stanowią element towarzyszący szerszej dysfunkcji ogólnej poszczególnych obszarów układu ruchu. Pomocne w takich wypadkach okazują się konkretne ćwiczenia na ból kręgosłupa, które fizjoterapeuci z naszego ośrodka dobierają do konkretnej osoby.

Terapia bólu kręgosłupa nieopodal Poznania

Poniżej przedstawiamy Państwu najczęstsze dolegliwości, z którymi trafiają do nas Pacjenci mający problem w obrębie kręgosłupa oraz miednicy – jest to nie tylko ból kręgosłupa w odcinku piersiowym. Zapraszamy do zapoznania się z ich patogenezą, przyczyną powstawania, objawami oraz tym, w jaki sposób je leczymy. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem, jeśli chodzi o ból kręgosłupa i jego rehabilitację w Poznaniu i okolicy. Nasz ośrodek to miejsce, w którym pomagamy każdemu.

Są to jedynie przykładowe dolegliwości, które leczymy - jeśli zmagają się Państwo z innymi problemami, bądź nie potrafią nazwać swojego schorzenia - również zapraszamy na wizytę, a my dokonamy diagnostyki, zaplanujemy proces leczenia oraz je wdrożymy, by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne.

Ból kręgosłupa - Poznań

0

Lata działalności

0

Wykonanych zabiegów

0

Zadowolonych pacjentów

0

Wykwalifikowanych specjalistów

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów