Piotr Górecki

Magister Fizjoterapii, Osteopata.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Wugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, absolwent Osteopatie Schule Deutschland-OSD POLSKA.


SOMA MEDICA


SOMA MEDICA

SOMA MEDICAO mnie:

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończyłem liczne kursy z zakresu terapii manualnej i fizjoterapii - w tym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg A. Rakowskiego. Dyplom ukończenia studiów osteopatycznych uzyskałem w niemieckiej szkole Osteopatie Schule Deutschland- OSD POLSKA.
W gabinecie, na co dzień korzystam z szerokiego wachlarza metod pracy z pacjentem. Zafascynowany anatomią, fizjologią, biomechanizmem ludzkiego ciała oraz niezliczonymi procesami biochemicznymi, jakie zachodzą w organizmie, wciąż staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnej medycyny manualnej. W 2017 roku rozpocząłem kolejną naukę w Szkole Terapii Wisceralnej prowadzonej przez jej założycielkę Florinde Czeija – poszerzając tym samym swoje umiejętności w zakresie trzewi i połączeń pomiędzy układem mięśniowo-szkieletowym, a narządami wewnętrznymi.
SOMA MEDICA
W pracy z pacjentami kieruję się myślą dr Andrzeja Rakowskiego, iż każdy człowiek powinien posiąść umiejętność dowolnego sterowania napięciem spoczynkowym mięśni. Natomiast ucząc pacjentów podstawowej biomechaniki i zachowania przy tym świadomości, zawsze mam w sercu słowa mojej nauczycielki fizjoterapeutki Florindy Czeija – „Im więcej mobilności w ciele, tym więcej elastyczności w umyśle”.
Interesuje się wszelką formą zdrowego ruchu, grą na gitarze,jogą, psychologią, modelarstwem. Lubię taniec , szczególnie bachata.

Prywatnie żyję w szczęśliwym związku i jestem świeżo upieczonym tatą małej Kornelii.

Nasi Specjaliści

Przedstawiamy Państwu grono naszych specjalistów